MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barstol 11809386
nr 1180 9386
Barstol
"Snaps", Johanson design. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:55:51
350 kr